Wijk in Breda

Laadpalen in Haagse Beemden, Breda

Alle openbare laadpalen en snelladers in Haagse Beemden (Breda): Gageldonk, Kievitsloop, Kesteren, Muizenberg, Heksenwiel, Kroeten, Overkroeten en Emer. Met prijs per kWh, de goedkoopste palen en wie ze beheert.

Laadpalen laden…
Open de volledige laadkaart

In het kort

In Haagse Beemden staan 193 openbare laadlocaties met samen 442 laadpunten. Daarvan zijn 2 locaties snelladers. Zonder laadpas betaal je aan een gewone laadpaal gemiddeld € 0,53 per kWh, hoger dan het landelijk gemiddelde van € 0,47.

193laadlocaties
442laadpunten
2snellaadlocaties
€ 0,53gemiddeld per kWh

Laadpalen per buurt

Zo zijn de laadpalen verdeeld over de buurten van Haagse Beemden. De indeling volgt het CBS.

BuurtLocatiesLaadpuntenSnelladersPer 1.000 inwoners
Kesteren40132036,0
Kievitsloop3673117,8
Gageldonk3468014,8
Heksenwiel2651011,9
Overkroeten2040013,1
Muizenberg132609,4
Kroeten1324010,8
Emer10271450,0
Hagebeemd1104,8

Over Haagse Beemden

Haagse Beemden telt 24.990 inwoners in 11.210 huishoudens. Het CBS noemt het gebied matig stedelijk. Er staan ongeveer 13.050 personenauto's geregistreerd, gemiddeld 1,2 per huishouden. Op elk openbaar laadpunt komen zo'n 30 auto's. Dat is minder dan gemiddeld in Breda (43), dus je vindt hier relatief makkelijk een laadpaal. Van de 11.055 woningen is 66% een koopwoning en 79% een eengezinswoning.

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2025 (inwoners, huishoudens) en 2024 (auto's, woningen).

Een laadpaal aanvragen

Hoe je in Breda een openbare laadpaal in je straat aanvraagt, en wat de regels zijn voor een kabelgoot en parkeren, lees je op de pagina laadpalen in Breda.

Snelladers in Haagse Beemden

AdresExploitantVermogenPrijs per kWh
Emerparklaan 5bp pulse150 kW€ 0,85
Spinveld 37Laadnet50 kW€ 1,04

Snelladers net buiten Haagse Beemden

AdresExploitantVermogenPrijs per kWhAfstand
Backer en Ruebweg 101Tanx396 kW€ 0,601,8 km
Veldsteen 4Vattenfall InCharge50 kW€ 0,561,9 km
Lijndonk 4T-Electric320 kW€ 0,792,4 km

Afstand in een rechte lijn. De rijafstand is langer.

Snelladers rond Haagse BeemdenOpen de laadkaart op Haagse Beemden met alleen snelladersOpen de kaart

Goedkoopste laadpalen zonder laadpas

Dit zijn de gewone laadpalen met de laagste prijs per kWh als je zonder abonnement laadt. Met een laadpas kan de prijs anders zijn.

AdresExploitantPrijs per kWhStarttarief
Hoge Mosten 62Vattenfall InCharge€ 0,33Geen
Wikketuin 55Vattenfall InCharge€ 0,33Geen
Johanna Reintjesstraat 70Vattenfall InCharge€ 0,33Geen
Waterviolier 20Vattenfall InCharge€ 0,33Geen
Nicoline Swygmanstraat 142Vattenfall InCharge€ 0,33Geen

Wie beheert de laadpalen?

ExploitantLocatiesLaadpuntenAandeel
E-Flux by Road8416944%
Qwello Benelux BV5410828%
Vattenfall InCharge244912%
Allego8164%
50five6183%
Opcharge5423%

Straten met de meeste laadpunten

  1. Lage Mosten 36 laadpunten
  2. Tinstraat 23 laadpunten
  3. Hoge Mosten 18 laadpunten
  4. Kesterenlaan 10 laadpunten
  5. Arenberglaan 10 laadpunten
  6. Spinveld 8 laadpunten
Welke laadpas past bij jou?Vergelijk laadpassen op prijs per kWh, starttarief en abonnementVergelijk

Veelgestelde vragen

Hoeveel laadpalen zijn er in Haagse Beemden?

Op 19 oktober 2026 staan er in Haagse Beemden 193 openbare laadlocaties met samen 442 laadpunten. Dat zijn 17,7 laadpunten per 1.000 inwoners.

Waar vind ik een snellader in Haagse Beemden?

Er zijn 2 snellaadlocaties. De krachtigste staat aan de Emerparklaan 5 (150 kW, bp pulse).

Wat kost laden aan een openbare laadpaal in Haagse Beemden?

Zonder laadpas betaal je aan een gewone laadpaal gemiddeld € 0,53 per kWh. De laagste prijs is € 0,33 per kWh, bij de laadpaal aan de Hoge Mosten 62. Met een laadpas kan de prijs anders zijn.

Zo komen deze cijfers tot stand

De aantallen, adressen, vermogens en prijzen komen uit de open data van de NDW, de Nationale Databank Wegverkeersgegevens. Daarin melden exploitanten hun openbare laadpunten. Wij werken de cijfers elke dag bij. Een laadlocatie is één adres met één of meer laadpunten. De prijs is het tarief zonder laadpas, inclusief btw. De grenzen van de wijk en de buurten komen van het CBS. De informatie van de gemeente hebben wij gecontroleerd op 18 oktober 2026.

Andere wijken